На радіо «Промінь» по буднях розповідають про останні модні тенденції

Щоразу ведуча розповідає про останні модні тенденції та поради стилістів, повдіомляє прес-служба «Українського радіо».

«У "Модному сезоні" дізнаєтеся не лише найсвіжіші новини цієї царини, просто з подіумів, а й про вічну класику, що ніколи не виходить з моди. І навіть навчитеся "базовим навикам" стиліста! Адже, що потрібно для того аби виглядати стильно? Ні, не багато грошей, а, передусім, знання. І трохи фантазії. Ось і все…Тому, якщо не проти попрацювати над своїм стилем і дізнатися нове, слухайте нашу програму», – сказала Марія Сизон.

У програмі вона створила словник fashion-термінів і роз’яснює нові терміни, як от  «лук», «аутфіт», «бомбер», «еспадрільї», «кюлоти».

13 грудня у рубриці « Актуально» в « Модний сезон» з Марією Сизон можна дізнатися про головний колір 2018 року, за версією інституту кольору Pantone-Ультрафіолетовий, повідомила ведуча. 

Послухати першу програму «Модного сезону» можна також і на сайту «Українського радіо». Одну з перших програм можна почути тут, починати з 18 хв. 

Радіо «Промінь» запустив у новому сезоні кілька нових проектів, серед них спецпроект «Історія пісні на радіо», який можна почути  щодня з 18:00-20:00, а також програму про соціальні мережі «Соціум.сom», яка виходить  щовівторка о 17:00 .

Фото з Facebook-сторінки Марії Сизон

comments powered by Disqus