На радіо «Культура» повертається проект «Радіотеатр» із виставою «Загадкові варіації» (Доповнено)

Трансляція «Радіотеатру» розпочнеться 3 жовтня о 21:20 з прем’єри вистави Київського Молодого академічного театру «Загадкові варіації» Еріка-Емманюеля Шмітта (український переклад Неди Нежданої), повідомляє «Українське радіо».

У виставі зіграв дует Станіслава Боклана та Олексія Вертинського. Режисер-постановник – Андрій Білоус.

«Улюблений багатьма, радіотеатр матиме особливі акценти на хвилях "Культури". Із нового сезону ми пропонуємо чотири півгодинних випуски по буднях і повноформатну версію вистав українських театрів щосуботи о 21:00. Ви чутимете своїх улюблених акторів з провідних театрів України», – сказала проюсерка творчої групи «Література-Драма» Світлана Свиридко-Сєрова.

«Радіотеатр» виходитиме в ефір по буднях – щовівторка, щосереди, щочетверга та щоп’ятниці о 21:20. 

Щосуботи о 21:00 виходитиме програма «Вистава без антракту», яка звучатиме упродовж двох годин. 7 жовтня звучатиме радіозапис вистави Луганського обласного  музично-драматичного театру міста Сєверодонецька «За двома зайцями». Виставу записано під час гастролей творчого колективу у столиці України на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у рамках мистецького проекту «Нескорена Луганщина». Театральна оглядачка Українського радіо  Світлана Ґудзь-Войтенко сказала, що це єдиний державний театр, який у грудні 2014 року, під час розгортання бойових дій на Донбасі, переїхав з окупованих територій. 

«Радіодрама з акторами-селебріті на Українському радіо - це вже рівень Бі-Бі-Сі. Цей жанр є дуже популярним і затребуваним на британському суспільному радіо. Відомі актори та диктори мають за честь озвучувати бестселери, улюблені твори, які з роками цінуються ще більше. Ми привідкриємо карти, на цей час продюсери "Українського радіо" ведуть перемовини з відомою актрисою Адою Роговцевою, яка озвучить декілька драм», – додав генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, 2 жовтня радіо «Культура» запускає новий проект «Аудіокнижка», який виходитиме в ефір щодня по буднях о 20:30. Упродовж двох тижнів книгу-сповідь волонтера, журналіста, правозахисника Валерія Макеєва «100 днів полону, або позивний "911"» читатиме Дмитро Бузинський.

comments powered by Disqus