На радіо «Культура» запустили програми з Сергієм Тримбачем, Ростиславом Семковим, Любою Морозовою та Олегом Вергелісом

Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook радіо «Культура».

«На радіо "Культура" звучатимуть чотири нові програми: "#КіноWALL" з Сергієм Тримбачем, "#БібліоFUN" з Ростиславом Семковим, "#МузLove" з Любою Морозовою та "#NeoСцена" з Олегом Вергелісом», – зазначили на радіо.

Згідно з радіопрограмою,  щовівторка, об 11:00, музикознавець та музичний критик Любов Морозова сучасною мовою розповідатиме про класичну музику в проекті «#МузLove». Разом із нею програму вестиме член правління НСТУ, ведучий Юрій Макаров.

Щосереди, об 11:00, кінокритик, кінознавець і кіносценарист Сергій Тримбач у проекті «#КіноWALL» ділитиметься своїми міркуваннями про українські ігрові фільми, які, на його думку найкращі в історії українського кіно (1922-1972 рр).

Щочетверга, об 11:00, літературознавець Ростислав Семків у проекті «#БібліоFUN» розповідатиме про письменників ХІХ-ХХ століть. Ведучому допомагатимуть актори Олег Коркушко та Марічка Штирбулова (учасники програми «Лайфхак українською»). У кожному випуску вони читатимуть уривки творів.

Щоп’ятниці, об 11:00, театральний критик Олег Вергеліс у проекті «#NeoСцена» говоритиме із українськими акторами, режисерами і драматургами про сучасний театр.

На радіо «Культура» повідомляють, що натомість передачі «Культ-Майдан» з Павлом Вольвачем та «Читач» із Мариною Муляр виходитимуть в ефір у четвер о 15:05 та 15:30 відповідно.

Програми «За лаштунками» із Вірою Доленко та «5 континентів» із  Ольгою Головецькою щоп’ятниці (о 15:05 та 15.30 відповідно).

Нагадаємо, з квітня 2018 року суспільний телеканал «UA: Культура» Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) із понеділка по четвер у вечірньому праймі (о 20:30) показує чотири нові програми: «#КіноWALL» з Сергієм Тримбачем, «#БібліоFUN» з Ростиславом Семківом, «#МузLove» з Любою Морозовою та «#NeoСцена» з Олегом Вергелісом.

Додамо, у квітні Ірина Славінська призначена продюсеркою радіо «Культура».

comments powered by Disqus