На радіо «Культура» стартує новий проект «Аудіокнижка»

Про це йдеться на сайті радіо «Культура».

Сьогодні, 2 жовтня, на радіо будуть читати книгу-сповідь волонтера, журналіста, правозахисника Валерія Макеєва «100 днів полону, або позивний "911"». Виконавцем проекту «Аудіокнижка» є Дмитро Бузинський.

У найближчих випусках проекту «Аудіокнижка» прозвучить відомий роман Олеся Гончара «Собор» у виконанні заслуженого артиста України, легендарного оповідача Національної філармонії Бориса Лободи.

Нагадаємо, новий сезон на третьому каналі «Українського радіо» «Культура» стартує 2 жовтня з ранкове шоу «Культура.live». Шоу виходить з 8:00 до 10:00 з понеділка по п’ятницю. Прямоефірне шоу ведуть три групи ведучих – Людмила Ляхевич і Валентин Махначов, Наталія Грабченко і Василь Шандро, Андрій Любич, Марія Вовчок й Діана Чорноус.

Щопонеділка о 12:05 в ефірі радіо «Культура» в прямий ефір виходитиме програма «Третій дзвінок», яку веде  театрознавиця Наталя Грабченко, повідомляють на радіо. 

Додамо, що з 2 жотня слухачі радіо «Культура» мають змогу чути нові програми про музику, літературу, кіно, театр у більш сучасному звучанні. В ефірі наживо звучатимуть ключові культурні події, які відбуватимуться по всій Україні. Також радіо транслюватиме шоу з кращих концертних сцен світу. 

comments powered by Disqus