Мовлення на «Українському радіо» відкриватиме програма «Вдосвіта» з Інною Марецькою та Олегом Борисовим

«Вдосвіта» відкриватиме мовлення на «Українському радіо». Програму можна буде чути по буднях у прямому ефірі з 06:04 до 06:29, йдеться на сайті «Українського радіо».

«Інформаційна програма "Вдосвіта" відкриватиме ранковий ефірний слот. Цей час дуже відповідальний, бо саме він заряджатиме й безповоротно будитиме слухачів. Інформаційна програма за структурою дуже динамічна, а ми – молоді, енергійні та позитивні ведучі працюватимемо для того, щоб ранок на Українському Радіо був легким та цікавим», – сказала ведуча програми «Вдосвіта» Інна Марецька.

Структура програми матиме декілька рубрик: ведучі будуть говорити про політику, економіку, громадянське середовище, права дітей і дорослих, медицину, спорт, погоду.

«Ми хочемо, щоб українці зустрічали новий день разом з нами. За півгодини ми розкажемо вам усе, що ви могли проспати — це і важливі події, і оперативні новини, курйозні випадки, цікаві факти», – зазначила ведучий  ранкової програми «Вдосвіта» Олег Борисов.  

Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року на першому каналі «Українського радіо»  стартує ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» з 8:00 до 10:30. Уранці працюватимуть дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія ГончарукДмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

По буднях із 13.00 до 15.00 виходитиме денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими стануть Галина Бабій та Роман Коляда. За словами пана Коляди, денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми.

По буднях з 18:00 до 20:00 виходитиме вечірнє шоу «Сьогодні. Увечері». Ведучими стануть Юрій Табаченко та Олена Зелінченко, а також Віталій Науменко і Оксана Маловічко.

Додамо, що 26 регіональних радіостанцій Національної суспільної телерадіокомпанії матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

Фото з сторінки Українське радіо - ua:суспільне на Facebook

comments powered by Disqus