Людмила Тягнирядно працюватиме у виїзній студії «UA: Українського радіо» на TEDxYouth@Kyiv 2019

Інтерв’ю з TEDxYouth@Kyiv 2019 виходитимуть у рамках програми «Активізація з Людмилою Тягнирядно», про це повідомляє сайт Суспільного мовлення. 

Упродовж дня гостями виїзної студії стануть спікери конференції TEDxYouth@Kyiv, серед яких: український музичний гурт Yuko; архітектор і співзасновник громадської організації «Агенти змін» Максим Головко; актори одного з найпопулярніших незалежних театрів в Україні, який створює гостросоціальні вистави — «Дикого театру»; амбасадорка глобального партнерства й креативного мислення та консультантка з розвитку бізнесу Олена Ранцевич; співзасновник Veterano Brownie, музикант і ветеран АТО Роман Набожняк; авторка екологічної ініціативи «Життя без сміття», екоактивістка Тетяна Євлоєва

Почути виступи спікерів конференції можна буде в ефірі «UA: Українське радіо» об 11:36, 13:40, 15:07, 15:36, 16:10 і 16:36 та «UA: Радіо Культура» о 13:40, 15:07 і 15:36.

Окрім радіотрансляції, буде доступна також онлайн-трансляція на фейсбук-сторінках «UA: Українське радіо» та «UA: Радіо Культура». 

Слоган цьогорічної події — святкувати проблеми.

Головна редакторка інтернет-проєктів «UA: Українське радіо», ведуча програми «Активізація» Людмила Тягнирядно розповіла, що Суспільне радіо вже не перший рік поспіль є інформаційним партнером конференції TEDx@Kyiv.

«Цього року спікерами заходу буде молодь. Нам, як Суспільному, важливо дати майданчик для дискусій та обміну думками тим, хто генерує нові ідеї, впроваджує зміни, створює нові сенси. Нині такий час, що важливі ідеї можуть загубитися в інформаційному шумі. Аби цього не сталося, ми хочемо презентувати їх, подискутувати з молодими новаторами, критично оцінити їхні промови, поміркувати над сьогоденням», — сказала вона.

Нагадаємо, 4 вересня стартувала оновлена програма «Активізація з Людмилою Тягнирядно» на «UA: Українське радіо» та «UA: Радіо Культура», а також на телеканалах «UA: Культура» і «UA: Крим». Програма виходить щосереди о 16:10. 

Фото: сайт «UA: Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus