Концерт Мар'яни Савки та Ахтема Сеітаблаєва у Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться без глядачів

До сьогодні у продажу були квитки на цю подію.

У зв’язку з карантином через коронавірус організатори заходу вирішили провести радіоконцерт, який наживо транслюватиме радіо «Культура» 13 березня о 19:00. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член правління, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

«У зв’язку з рішенням Уряду, який сьогодні затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19, введено обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб», – зазначив він.

За його словами, дату повноцінного концерту з глядачами буде повідомлено пізніше після зняття обмежень та переговорів з артисткою.

«Щодо заздалегідь придбаних квитків просимо звертатись до квиткових компаній, що їх розповсюджують, або за телефоном довідки БЗЗ: 239-63-29», – додав Дмитро Хоркін.  

Додамо, унікальна вистава-концерт «Не відпускай!» –  це поетичний діалог між героєм та героїнею, між актором Ахтемом Сеітаблаєвим та письменницею Мар'яною Савкою. Його підкреслять композиції тріо «Мар‘яничі» та Оркестр народної та популярної музики Українського радіо під керівництвом Михайла Пікульського.

Нагадаємо, 8 січня 2020 року канал «UA: Культура» скасував трансляції концертів через авіакатастрофу в Ірані. 

comments powered by Disqus