Христина Стець та Богдан Буткевич стали ведучими ранкового прямоефірного шоу на «Українському радіо»

Про це повідомила прес-служба «Українського радіо». 

«Я вважаю, що реформа суспільного мовлення є однією з найголовніших реформ в Україні. Поки не буде нормального популярного суспільного мовника, країна не матиме шансу побувати вільне суспільство. Це єдиний запобіжник від маніпуляцій комерційних ЗМІ, коли тобі потрібно говорити те, про що просить власник медіа. Мені хочеться долучитися до створення сучасного медіа, яке не буде поступатися жодному комерційному. Воно має бути мейнстримом. Суспільне радіо – це радіо за вас, для вас і за ваші гроші», – сказав Богдан Буткевич.

Богдан Буткевич – автор і ведучий сатиричного політ-шоу «Ч/Б» на Espreso.TV, у минулому журналіст видання «Український тиждень». Його співведучою стала журналістка Христина Стець, яка понад 12 років пропрацювала на телеканалі «24».

«Мені цікаво спробувати нові формати, відкривати нові грані журналістики. Ранкове шоу зі співведучим у легкому форматі й з інтерактивністю має зарядити слухачів на цілий день, додати позитиву й драйву. Також для мене важливо було долучитися до переродження державного радіо у суспільне», – зазначила Христина Стець.

Додамо, ведуча вечірнього випуску новин каналу «24» Христина Стець звільнилася з каналу «24» у жовтні 2017 року.

Нагадаємо, тепер у ранковому шоу на «Українському радіо» працюють дві пари ведучих: Дмитро Хоркін та радіоведуча Тамара Гусейнова, а також телеведуча Христина Стець та блогер, музикант і журналіст Богдан Буткевич.

Ранкове шоу «Сьогодні. Зранку»  статувало на УР-1 з 4 вересня 2017 року з 8:00 до 10:30. Раніше вранці працювали дві пари ведучих: Олег Білецький та Євгенія Гончарук, Дмитро Хоркін і Тамара Гусейнова.

comments powered by Disqus