Іван Малкович повертається на радіо «Культура» з авторською програмою

Про це він заявив під час «Книжкового Арсеналу» і пообіцяв скоро приступити до запису. Продюсерка радіо «Культура» Світлана Короненко розповіла сайту «Суспільне. Детектор медіа», що наразі точна дата виходу програми не відома, оскільки Іван Малкович ще не приступив до запису.

Іван Малкович є упорядником «Антології української поезії ХХ ст. Від Тичини до Жадана», яку презентував у вересні 2017 року у Будинку звукозапису «Українського радіо». Тоді  радіо «Культура» вела пряму трансляцію презентації. У жовтні він розпочав вести на радіо авторську програму під однойменною назвою.

«Ми записали дeсь до дeсяти програм, потім у Івана нe було часу аж до Книжкового Арсeналу, на якому наші радіослухачі захоплeно говорили про неї. Програма тривала 15 хвилин. Іван розповідав про поeта і читав його вірші. Далі звучали поeзії з Антології у виконанні акторів із комeнтарями», – сказала Світлана Короненко.

За її словами, на радіо «Культура» донедавна виходили повтори програми, оскільки «вони справді класні» та Іван Малкович «відомий оповідач». Попри те, що не було нових випусків, програму мали закрити. «І ось нeсподівано Іван висловив бажання продовжити», – додала пані Короненко.

«Найближчим часом я продовжу записувати нові програми про сучасну українську поезію. У них йтиметься про найкращих українських поетів ХХ століття. Вважаю, що радіослухачі мають поринути в океан української поезії і почути її на власні вуха», – сказав Іван Малкович.

Нагадаємо, на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» вперше працювала виїзна студія Суспільного, з якої декілька годин на день мовив третій канал Українського радіо «Культура». Частину ефіру можна було почути на Першому каналі «Українського радіо» та на суспільному телеканалі «UA: Культура».

comments powered by Disqus