Грузинський пояснив, чому в деяких регіонах на «Українському радіо» немає місцевих відрізків

В одних регіонах чи навіть містах «Українськt радіо» транслюють лише з Києва без місцевих відрізків, а в інших — з обласними відрізками. Це пов’язано з тим, що частоти колишньої Національної радіокомпанії України (НРКУ) мали свою мережу доставки програм, а частоти, на яких виходили програми колишніх обласних телерадіокомпаній (ОДТРК), мали окрему мережу доставки.

Про це в інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» розповів директор з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитро Грузинський.

«Зараз НСТУ проводить модернізацію мережі каналів доставки радіопрограм до передавачів у регіонах. Кінцева мета — зробити її максимально надійною, ефективною та гнучкою. Зокрема, робимо й так, щоби всі передавачі в кожному регіоні були об'єднані спільною мережею доставки. Тоді всі вони зможуть транслювати програми Суспільного радіо, зокрема й вироблені місцевими редакціями», – зазначив він.

Дмитро Грузинський розповів, що до об'єднання в одну велику компанію — АТ «НСТУ» — частоти колишньої НРКУ мали свою мережу доставки програм, а частоти, на яких виходили програми колишніх обласних телерадіокомпаній (ОДТРК), мали окрему мережу доставки. Тепер це все об’єднується спільною мережею, пояснив директор з організації та розвитку мереж телерадіомовлення.

Нагадаємо, наразі регіональні радіостанції мають на першому каналі Українського радіо три відрізки по 50 хвилин (7:10 (крім вихідних), 12:10, 17:10), і четвертий відрізок о 20:10 тривалістю 40 хвилин.

Із 5 жовтня 2019 року у вихідні дні регіональні редакції «Українського радіо» перестали мовити у ранковому слоті з 7:10 до 8:00 на хвилях Першого каналу «Українського радіо».

comments powered by Disqus