«Громадське радіо» працюватиме у виїзних студіях по різних містах України

Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі сказав головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко.

За його словами, «Громадське радіо» працюватиме у виїзних студіях у понад 20-ти містах.

Таким чином, «Громадське радіо» надасть платформу кожному місту. «Це можливість висловитися місцевій громаді, можливість озвучити проблеми у кокретних містах, зрозуміти краще, що відбувається у цих містах, що хвилює Україну», – сказав пан Лукеренко.

Він зазначив, що буквально через тиждень колектив «Громаського радіо» виїжджає до Львова. 

«14, 15, 16 вересня ми працюватимемо на Форумі видавців у Львові. У нас буде кілька ефірів, які присвятимо місцевим подіям, правам людини, а також книжковому форуму. Команда готова, буде скоро пакувати речі», – повідомив Кирило Лукеренко.

Він зазначив, що час від часу «Громадське радіо» озвучуватиме, коли і в яке місто їхатиме з виїзною студією. 

Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року, початку нового радійного сезону, на першому каналі «Українського радіо» з 21:10 до 23:00 виходитиме в ефір програма «Громадська хвиля» – спільне виробництво «Громадського радіо» та УР. «Громадську хвилю» можна буде одночасно слухати в ефірі на двох радіостанціях. 

Рік тому голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов сказав, що хоче відкрити власні корпункти. Насамперед «Громадське радіо» планує відкрити корпункти в Краматорську, Сіверодонецьку й Маріуполі.

comments powered by Disqus