«Громадська хвиля» відновилася у новому форматі на «Українському радіо»

«Це фактично дайджест новин. Нова програма на УР-1 складатиметься з коротких сюжетів та інтерв’ю, які ми готуємо і транслюємо упродовж дня на «Громадському радіо». Інколи це буде звичайний підсумок дня, інколи, якщо цього вимагатимуть події, аби їх краще висвітлити, запрошуватимемо гостя у студію. Схема дуже гнучка», – розповів сайту «Суспільне мовлення» головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко.

За його словами, «Громадське радіо» орендує приміщення в «Українського радіо», де й допомагає колегам із майбутнього Суспільного мовлення створювати нову програму.

«Громадська хвиля» на УР-1 виходитиме без вихідних і свят. У залежності від робочого графіку її вестимуть Кирило Лукеренко, Андрій Куликов, Лариса Денисенко, Ірина Славінська, Наталка Соколенко, Ірина Соломко та декілька інших журналістів.

 «В «Українського радіо» значно розширилася аудиторія. Наших журналістів це дуже тішить, адже тепер їх слухатиме більша аудиторія, ніж раніше», – додає пан Лукеренко.

Нагадаємо, ФМ-мережа «Українського радіо» зросла до 55 частот у 19 областях України. Нові частоти тепер є у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Черкаській і Чернігівській областях. Бракує частот у Івано-Франківську, Одесі та Харкові.

Раніше, з лютого 2014 року, «Громадська хвиля» виходила на УР-1. Це були здебільшого двохгодинні інтерв’ю з різними експертами. З 1 квітня «Громадська хвиля» призупинила мовлення на частоті УР-1, у зв'язку із закінченням договіру. Програму спільно готували до ефіру журналісти «Громадського радіо» разом із колегами з Першого каналу «Українського радіо». 

6 квітня «Громадське радіо» звернулося до НТКУ із ініціативою сприяти поверненню програми «Громадська хвиля» в ефір Першого каналу Українського радіо.

23 червня голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов підписав меморандум щодо повернення вечірньої прямоефірної програми «Громадська хвиля» до ефіру «Українського радіо».

comments powered by Disqus