Євген Павлюковський у своєму радіошоу на «Промені» транслюватиме живі концерти з Будинку звукозапису

Євген Павлюковський запрошуватиме музикантів у Будинок звукозапису, де у малій концертній студії упродовж години вони гратимуть 7-8 пісень у прямому ефірі на радіо. Поміж піснями ведучий до двох хвилин розмовлятиме з гостями про музику і не тільки. Про це Євген Павлюковський розповів сайту «Суспільне мовлення».

«Критерій відбору гуртів та виконавців один – це має бути якісна музика. Вік і популярність не має значення. Також відбір гостей абсолютно не залежатиме від стилю. Вони можуть виконувати  академічну оркестрову музику, електронну музику, рок, поп, джаз або щось інше. Концепція програми базується на тому, що це будуть живі виступи. Слухач завдяки передачі може побувати на концерті, не будучи присутнім у залі», – сказав ведучий.

Пан Павлюковський зазначив, що  до наступного ефіру, 12 жовтня, на сайті УР чи у соцмережах з’явиться інформація про те, як можна потрапити на живий виступ. За його словами, поки що у залі під час прямого ефіру серед гладчів будуть фанати музикантів, які прийдуть з гостями програми, а також музичні журналісти.

До кінця жовтня радіошоу «Промінь Живий з Євгеном Павлюковським» виходитиме на «Промені» о 21:00 щоп’ятниці.  У листопаді швидше за все програма переміститься на середину тижня, і, можливо, зміниться час виходу. «Це пов’язано з тим, що по п’ятницях музиканти мають концерти в інших місцях», – пояснив  Євген Павлюковський.

Він зауважив, що у Будинку звукозапису є Велика студія, де часто проходять концерти та записи. Євген Павлюковський сподівається, що у Будинку звукозапису вистачає  технічних можливостей транслювати концерти у великій і малій студії паралельно.

Євген Павлюковський, окрім радіо «Промінь», є ведучим на «Громадському радіо». На запитання, чи він не почуватиметься перезавантаженим через новий проект, пан Павлюковський відповів: «Це різні проекти, в яких однаково цікаво брати участь».

Нагадаємо, радіо «Промінь» є молодіжне музично-розмовне радіо.  

Фото з Facebook-сторінки Євгена Павлюковського

comments powered by Disqus