Дмитро Хоркін отримав звання «Заслужений артист України»

Звання «Заслужений артист України» присвоєно Хоркіну Дмитру Миколайовичу, ведучому, головному продюсерові філії «Центральна дирекція "Українське радіо"» Національної суспільної телерадіокомпанії України. Відповідний указ №404/2018 Президента України розміщено на сайті голови держави.

Президент України Петро Порошенко з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року відзначив державними нагородами ряд діячів, у тому числі медійних.

Дмитро Хоркін у себе на сторінці у Facebook написав, що до звань ставиться байдуже, бо вважає, що високий рівень роботи артиста визначається його запитаністю у професії. Водночас подякував усім за привітання. «І не сподівався навіть, адже дикторам дуже і дуже рідко присвоюється звання "Заслужений артист України", лише акторам театру та співакам. Це була несподіванка, адже я не подавався на звання. Тільки зараз дізнався, що нагородну справу на мене Адміністрації президента ще у 2016-му подала творча спілка "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" після концертів та військового параду до 25-річчя Незалежності України. Дякую! І що далі? Та нічого нового. Працюватиму на сцені і перед мікрофоном ще більш відповідально (у вільний від роботи генеральним продюсером радіо час)», – зазначив Дмитро Хоркін.

Як писав «Детектор медіа», шестеро медійників отримали звання «заслужений журналіст», «заслужений артист» і орден «За заслуги».

Фото: «UA:Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus