Дмитро Грузинський тимчасово виконує обов’язки керівника «Українського радіо»

Про це сайту «Суспільне мовлення» сказав член правління НСТУ, відповідальний за роботу з філіями, Микола Чернотицький.

«Дмитро Грузинський залишається заступником директора департаменту взаємодії з філіями, окрім того на нього поклали обов’язки т.в.о. керівника "Українського радіо". Справа у тому, що Роман Чайковський пішов у довготривалу відпустку на 61 день. Його заступник Валерій Юрченко наразі переходить у Центральну дирекцію працювати з новоутвореним управлінням, яке займатиметься частотами. Це буде нове управління, котре об’єднуватиме телевізійні і радійні частоти, щоб у НСТУ ми мали одне рішення щодо частотних ресурсів. На радіо не залишилося заступників, на кого можна було покласти обов’язки. Тому було прийняте рішення, що цим займатиметься Дмитро Грузинський», – пояснив Микола Чернотицький.

За його словами, Дмитро Грузинський на сьогодні більше займається радійними справами.

Дмитро Грузинський зазначив «СМ», що Роман Чайковський наразі у тривалій відпустці. Він виконуватиме обов’язки керівника на період відсутності Романа Чайковського.

«Поки людина у відпустці, я виконую технічну роботу, підписую документи, адже будь-якому підприємству потрібен керівник. Все рухається без змін у тому напрямку, який визначений і про який розповідав Зураб Аласанія як голова правління НСТУ та Олександр Лієв як виконавчий директор НСТУ», – розповів  Дмитро Грузинський.

Нагадаємо, до 1 червня 2017 року директором виконавчим «Українського радіо» упродовж 18-ти років був Анатолій Табаченко.  Після того він став радником нового генерального продюсера філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Центральна дирекція "Українське радіо"» Дмитра Хоркіна. З 1 червня Роман Чайковський обіймає посаду т.в.о. директора виконавчого  УР.  Раніше був першим заступником директора виконавчого, директором дирекції інформаційних програм.

Фото: Павло Шевчук

comments powered by Disqus