Директор першого каналу «Українського радіо» Геннадій Ракуленко після звільнення працює над медіа-проектом

Про це він сказав сайту «Суспільне мовлення».

«Це не лише мій проект, тому до початку старту говорити не зовсім коректно», – зазначив Геннадій Ракуленко і додав, що проект пов'язаний з мас-медіа.

Пан Ракуленко відмовився коментувати своє звільнення. «Якщо чесно, то зовсім не хочеться зараз говорити на тему радіо. У нової командиновий сезон за три дні. Будь-які мої коментарі можуть бути сприйняті, як спроба нашкодити», – пояснив він.

Кабінет Геннадія Ракуленка на УР-1

Його колега, головна редакторка суспільно-політичних передач творчого об'єднання першого каналу «Українського радіо» Аліна Акуленко, яка 14 серпня також звільнилася з радіо,  написала  на своїй сторінці у Facebook про сім років роботи Геннадія Ракуленка.

«Геннадій Ракуленко за ці сім років придумав стільки проектів для Українського радіо, скільки ніхто інший.

Ми звикли чути імена ведучих. І дякувати їм. Або їх сварити. Але часто навіть не підозрюємо, скільки непомітної, дрібної, закулісної роботи стоїть за кожним яскравим проектом: від ідеї до її яскравого втілення.

Так, якщо ви не в курсі, це він придумав "Миттєвості Незалежності". І десятигодинний ефір до двадцятої річниці Незалежності України - теж. А ще проект "Лекторій". 

Радіодиктант придумав не він. Але провести його в найбільшій навчальній аудиторії Київського університету імені Тараса Шевченка - він. І зробив усе, щоб це відбулося. Організував навколо цього велику кількість різних людей - і ми це разом зробили.

Я можу тут назвати ще велику кількість різних великих і дрібних проектів, і цей перелік може бути довгим. 

Але не буду. Просто треба, щоб ви знали: є люди, які просто роблять свою роботу. Якісно. Професійно.

Мені сьогодні техніки наші сказали: ви ж розумієте, що радіо - це не дроти, мікфроони чи залізяччя. Радіо - це люди.

Так, радіо - це люди. І їхні ідеї. І я хочу, щоб ви теж знали, кому належать ці ідеї», – зазначила Аліна Акуленко.

Нагадаємо, урамках VII Міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» головний редактор першого каналу «Українського радіо» Аліни Акуленко презентувала книжку «Побачити свої зірки в калюжі», який, за її словами, є стислим і стильним путівником українськими медійними реаліями. Наразі вона готується до Форуму видавців у Львові, де проведе тренінг.

Геннадія Ракуленка призначили директором першого каналу «Українського радіо» 1 квітня 2015 року. Тоді він поділився з сайтом «Суспільне мовлення» про перестороги колективу щодо реформи, зміни та нові проекти.

Фото: «UА:Перший»

comments powered by Disqus