Бренд-войсами «Українського радіо» обрали Ірину Грей та Михайла Павлова

Про це повідомляє прес-служба «Українського радіо».

«"Українське радіо" завжди звучало найкращими голосами, але жоден із них не мав статусу головного. Промо-ролики, джингли, анонси, міжпрограмний продукт начитували ведучі усіх трьох каналів радіо. З нового медійного сезону все змінюється. «Українське радіо» матиме свій стиль, цілісність сприйняття бренду, впізнаваність та імідж завдяки новому жіночому та чоловічому бренд-войсам», – сказав шеф-редактор суспільно-політичного каналу «Українського радіо» Юрій Табаченко.

Суспільне радіо отримало 134 заявки для участі в кастингу на вакансію бренд-войса оновленого суспільно-політичного каналу. Комісія з відбору провела два етапи відбору.

Оцінювалися учасники за такими критеріями:

  • вільне володіння голосом;
  • акторська майстерність;
  • бездоганне знання української мови;
  • досвід роботи у сфері озвучування та дубляжу.

Ірина Грей – ведуча програм «Сьома нота тижня», «Ім’я», «За лаштунками», «Погляд», «Блок-нот», «Булочка на двох» на радіо «Промінь», співведуча програми «Наша пісня року», має великий досвід озвучування та дублювання телепрограм і кінофільмів.

Михайло Павлов працює на радіо з 2000 року, займається озвучуванням іміджевих елементів радіостанцій, тізерів до кінофільмів, аудіокнигта реклами. Є тренером з постановки голосу та дикції у компанії «Школа Диктора Павлова».

Додамо, «Українське радіо» до 1 липня 2017 року оголошувало кастинг на бренд-войс оновленого суспільно-політичного каналу. 

Нагадаємо, «Українське радіо» мовить на трьох каналах: першому –  розмовному новинному суспільно-політичному, другому – молодіжному музично-розмовному радіо «Промінь», третьому – мистецько-просвітницькому радіо «Культура» та має редакції програм англійською, німецькою, румунською та російською мовами.

Радіостанції філій НСТУ з нового сезону, з 4 вересня, матимуть уніфіковані відрізки на першому каналі «Українського радіо»: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

comments powered by Disqus