Богдан Буткевич та Наталія Соколенко на «Українському радіо» будуть обговорювати заяви кандидатів у президенти

Facebook

Рубрика виходитиме щопонеділка о 19:10 і буде присвячена обговоренню передвиборчих заяв і обіцянок кандидатів у президенти, йдеться  на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Продюсер Першого каналу «Українського радіо» Юрій Табаченко сказав, що у новій рубриці ведучі будуть обговорювати важливі заклики чи гучні заяви політиків, жартувати з цього і тут же повертатимемося на серйозний лад, говорячи «а серйозно, реальна ситуація така…».

Богдан Буткевич сказав, що «родзинкою програми стане поєднання серйозної Наталки Соколенко й шибайголови мене. Саме таке сполучення й у стилях ведення, й у підходах до теми якнайкраще, на наш погляд, допоможе людям включати критичне мислення».

Наталія Соколенко зазначила, що вони будуть розбирати зміст заяв, нагадувати, що кандидати говорили раніше, що вони робили у цій зазначеній темі і чи було щось подібне у світі.

Нагадаємо, голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія сказав, що і на центральних, і на регіональних каналах Суспільного з’являться нові проекти, а саме: на «UA:Першому» – «Дебати» + пост-шоу; політичне ток-шоу; на філіях – регіональні дебати.

comments powered by Disqus