5 червня на УР-1 прозвучить прем'єра арт-проекту «RadioSymphony UA» Симфонічного оркестру Українського радіо

У Києві Українське радіо мовить на 105 FM, частоти УР-1 можна дізнатися тут.

Презентація арт-проекту «RadioSymphony.Ua» відбулася 1 червня 2017 року на сцені Великої акустичної концертної студії України – Будинок Звукозапису. 

Разом із Великим симфонічним оркестром Українського радіо виступили солісти Національної опери України Тетяна Анісімова (сопрано), Анжеліна Швачка (мецо-сопрано), Андрій Романенко (тенор), саксофоністи України Олександр Рукомойніков та Юрій Василевич, а також віртуозна Віра Шперер (гобой) та Академічний хор Українського Радіо імені П. Майбороди. Диригував маестро Володимир Шейко.

У програмі прем'єрного концерту прозвучала класика, шедеври джазу та музика кіно: експресивний Бізе, романтичний Сен-Санс, хрестоматійний Морріконе, а також неокласик Прокоф’єв і сучасний погляд молодої генерації  України –  Іван Небесний.

Родзинкою вечора став хіт усіх часів: легендарна «Карміна Бурана» Карла Орфа.

Вечір вели найвідоміші голоси Українського радіо: Дмитро Хоркін та Галина Бабій.

Нагадаємо, зала Будинку Звукозапису була побудована провідними акустиками з Німеччини та Естонії спеціально для високоякісного звучання симфонічних оркестрів та хорів із наступним звукозаписом для Держ. Фонду, лейблів України та світу, повідомляють на Українському радіо.

comments powered by Disqus