2 листопада – прес-конференція організаторів XV Радіодиктанту національної єдності

Ювілейний радіодиктант матиме такі особливості:

- вперше офіційно матиме статус міжнародного;

- вперше транслюватиметься в радіо- та телеефірі одночасно;

- вперше супроводжуватиметься двогодинною радіотрансляцією з аудиторії ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка;

- переможці вперше будуть нагороджені спеціальними авторськими призами.

Участь у прес-конференції візьмуть:

- голова комісії з реорганізації НРКУ Анатолій Табаченко;

- головний редактор, ведуча спецпроекту «XV Радіодиктант національної єдності» Аліна Акуленко;

- автор тексту диктанту, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко;

- заступник генерального директора НТКУ Дар’я Юровська;

- проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету ім. Т. Шевченка, кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров.

Акредитація за телефонами 239-62-22 та 099-151-84-14.

Нагадаємо, що 9 листопада, у День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано 2000 року. Відтоді щороку всі охочі - в Україні та за її межами - можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу.

Щороку Українське радіо отримує тисячі листів від учасників акції не лише з усіх областей України, а й з-за кордону. Це люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, політики та митці, пенсіонери і домогосподарки. Вік учасників від чотирьох до дев’яноста років. Традиційно диктант складатиметься зі 160-170 слів. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені спеціальними призами.

comments powered by Disqus