Виключення Павла Грицака з команди «Євробачення-2017» матиме негативні наслідки – джерело на НСТУ

Виключення Павла Грицака з команди «Євробачення-2017» матиме негативні наслідки – джерело на НСТУ

17:35,
24 Жовтня 2017
3289

Виключення Павла Грицака з команди «Євробачення-2017» матиме негативні наслідки – джерело на НСТУ

17:35,
24 Жовтня 2017
3289
Виключення Павла Грицака з команди «Євробачення-2017» матиме негативні наслідки – джерело на НСТУ
Виключення Павла Грицака з команди «Євробачення-2017» матиме негативні наслідки – джерело на НСТУ
Станом на 24 жовтня проект «Євробачення-2017» на НСТУ ще не закритий. 7 листопада остаточно завершиться ревізійний процес, є ще низка підрядників, по яких не врегульовано господарську діяльність. Команда «Євробачення-2017» зобов’язана якомога швидше закрити всі контракти, зазначені Аудиторською службою минулого тижня.

Павло Грицак, який 23 жовтня звільнився за згодою сторін із посади заступника виконавчого директора Центральної дирекції Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», відповідав за частину питань, необхідних для завершення проекту «Євробачення-2017». Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомило джерело, яке працює на НСТУ.

«На Павлові Грицаку зав’язаний значний шматок роботи, тобто виключення одного гравця для команди матиме негативні наслідки. Оцінити їх, звісно, важко, але те, що вони будуть для команди «Євробачення" і НСТУ – то факт», – сказало джерело.

Виконавчий директор Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександр Лієв пояснив, що завершення проекту відбувається під керівництвом заступника виконавчого директора з питань ПКЄ Ганни Бичок, директора виконавчого дирекції ПКЄ ПАТ «НСТУ» Юрія Біловуса і всієї дирекції з питань ПКЄ.   

«Завершення проекту "Євробачення" не зупиниться з припиненням повноважень Павла Грицака. Якщо йому буде потрібно брати участь у проекті, така можливість йому може бути надана. Ніхто не припиняє діяльність по завершенню проекту. Проект «Євробачення» завершується не Павлом Грицаком, а Дирекцією з питань ПКЄ (пісенного конкурсу «Євробачення») і заступником виконавчого директора з питань ПКЄ (посада, яка спеціально під це створена) Ганною Бичок», –  сказав Олександр Лієв. 

Джерело на НСТУ зазначило, що в пресі є думка, що проект «Євробачення-2017» закриває 26 осіб. Нагадаємо, про це у червні повідомив голова правління НСТУ Зураб Аласанія. «Протягом червня-серпня їх було 24, у вересні – 17, здається, у жовтні – 11 та Павло Грицак. У листопаді мало б залишитись 6 осіб включно з Павлом Грицаком», – пояснили сайту «Суспільне мовлення».

Павло Грицак 24 жовтня залишається на робочому місці на НСТУ. Він відмовився забирати трудову книжку, оскільки вважає це порушенням, зазначило джерело.

«Заява, по якій був звільнений Павло Грицак, була написана на початку червня 2017 року як компромісний варіант з правлінням – оскільки правління стояло на позиції, що проект можна закрити за три місцяці, а позиція Дирекції – що на повне закриття необхідно більше часу. Ця заява була написана, щоб довести, що ніхто спеціально не затягуватиме закриття проекту. Щодо того, що їй дали рух зараз – це порушення усіх домовленостей зі сторони правління – пояснило джерело. – Правління обіцяло, що за потреби продовження працевлаштування Павла Грицака, це буде зроблено, а сьогодні фактично ця обіцянка порушена. Незважаючи на те, що Павло Грицак відкликав свою заяву ще місяць назад, у силу необхідності повного закриття проекту, а також на те, що написав нову заяву про укладення строкового договору до грудня».

Олександр Лієв підкреслив, що у канцелярію адміністрації НСТУ надійшла заява Павла Грицака, де він просить про звільнення за згодою сторін. Адміністрація розглянула цю заяву і задовольнила її.

Однією з причин підписання заяви стало те, що Павло Грицак був на посаді заступника директора виконавчого, якої немає у новому штатному розписі. «Я – виконавчий директор НСТУ. Раніше був директор виконавчий НТКУ. Це посада старої штатної сітки, яка ліквідована ще до мене. Павло Грицак був заступником цього директора виконавчого, яка фактично не має ніяких обов’язків. Тобто самого директора уже немає, а заступник ще є», – пояснив сайту «СМ» пан Лієв. 

Нагадаємо, 23 жовтня заступник виконавчого директора Центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Павло Грицак був звільнений за згодою сторін. Європейська мовна спілка була повідомлена про звільнення Павла Грицака за згодою сторін, а відповідно, і втрату ним членства в організаційному комітеті конкурсу.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», 20 жовтня у ЗМІ поширили інформацію про те, що в організації «Євробачення» у Києві виявили порушення на понад 400 млн грн. Журналісти посилаються на повідомлення Державної аудиторської служби. Виконавчий директор Національної суспільної телерадіокомпанії України Олександр Лієв зазначив, що команда «Євробачення» впоралася з процесом і спромоглася заощадити та залишити на казначейських рахунках майже 150 млн. грн.

Перед тим, у вересні 2017 року в Берліні Європейська мовна спілка вручила кришталевий мікрофон НСТУ за фінальний звіт «Євробачення-2017». 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду