Журналісти hromadske.tv у прямому ефірі розповіли, як на них напали «тітушки» (ВІДЕО)

Дмитро Гнап під час трансляції був із закривавленим обличчям. За його словами, на них напало близько 20 людей після того, як вони почали знімати тих, хто йшов на альтеративний провладний анти-Євромайдан.

«Нас били двічі. Перший раз ми втратили камеру, ми повернулись до міліціонерів і попросили затримати нападників. Однак деякі міліціонери відмовились. Ми викликали оперативну групу. Далі, двоє міліціянтів  прапорщик та сержант  пішли з нами. Ми знімали усе на телефон. Підійшли до ватажків «тітушок», і ніхто не почав ховатись», – розказав Дмитро Гнап.

Пан Гнап зазначив, що після того, як ватажки «тітушків» закричали: «Вали ментов и забирай камеру», невідомі молодики почали бити і журналістів, і міліціонерів.

«Міліціонерів, Якова та мене розвели у різні боки», – додав пан Гнап.

За словами Якова Любчича, після цього один з «тітушок» сфотографував побитих міліціонерів і пригрозив: «Зачем вы с ними пошли, завтра вас уволят».

Нападники вкрали також телефон журналістів hromadske.tv.

Після інциденту Дмитро Гнап та Яків Любчич вирішили не чекати приїзду міліції та «швидкої» і поїхали до студії hromadske.tv. З редакції журналісти повторно викликали міліцію.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», 29 листопада біля Маріїнського парку у Києві невідомі напали на кореспондента та оператора hromadske.tv Дмитра Гнапа та Якова Любчича.

Джерело: hromadske.tv

comments powered by Disqus