Журналіст сайту «Суспільне Новини» Денис Пристай отримав премію Presszvanie

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Перемогу йому принесла стаття «Коронавірус економіки. Чи дійсно світ спіткає нова фінансова криза та як це вплине на Україну», яка вийшла на сайті «Суспільне Новини» 16 березня 2020 року.

Головний напрям роботи Дениса Пристая — економічна журналістика. У статті дізнавався, як загальна економічна ситуація може вплинути на Україну та які заходи має вжити уряд задля збереження фінансової стабільності.

«Це моя перша журналістська премія. Приємно, що отримав її, працюючи на Суспільному. Над текстом працював упродовж тижня, оскільки потрібно було стежити за тим, як ростуть/падають індекси на тлі описаної в матеріалі економічної ситуації, а також за реакцією нашого уряду й урядів різних країн на виклики», — сказав Денис Пристай.

Премією Presszvanie щороку нагороджують журналістів та редакторів за професіоналізм і лідерство. Цьогоріч 149 журналістів, які висвітлюють теми економіки, суспільства, культури й стилю життя, подали 409 матеріалів у 20 номінаціях.

Зважаючи на карантинні обмеження, результати оголосили онлайн на ютуб-сторінці премії. Увесь перелік переможців можна переглянути на сайті.

Нагадаємо, у грудні 2019 року розпочав роботу новинний сайт Національної суспільної телерадіокомпанії України «Суспільне Новини». Він об’єднує новинні стрічки усіх філій Суспільного. 

comments powered by Disqus