Запустили новий сайт «Суспільне Новини» (Оновлено)

Про це йдеться на корпоративному сайту Суспільного мовлення.

«Відтепер найоперативнішу інформацію з усіх куточків України можна дізнатися на сайті Суспільне Новини за адресою suspilne.media.

Вебресурс почав працювати в режимі MVP (minimum viable product). Це означає, що робота над удосконаленням сайту не припиняється з його запуском. Найближчі кілька місяців команда проводитиме тестування, усуватиме можливі недоліки та поступово додаватиме новий функціонал на сайт "Суспільне Новини"», – повідомляють на Суспільному.  

Наразі на сайті є рубрики «Новини» (стрічка новин, яка оновлюється кожні 5-10 хвилин), «Регіони» (Новини регіону, де можна обрати місце розташування, наприклад, Донецьку область, і прочитати всі останні новини Донецької області. Доступні всі регіони України), «Антистрес» (ця рубрика переходить на платформу «UA: Казки», і «Пояснюємо» (тут публікують статті, в яких пояснюють, що таке кредит, або публікують гід по дитячому контенту чи описують продукти для поліпшення пам’яті).

На сайті доступні також категорії новин: «Політика», «Економіка», «Культура», «Світ», «Відео», «Події», «Топ дня», «Природа», Регіони», «Спорт», «Технології», «Наука», «Урбаністика», «Їжа», «Домашні тварини», «Люди».

Сайт «Суспільне Новини» має сторінки у Telegram, YouTube, Instagram, Twitter і Facebook (UA: Новини).

Користувачі Facebook можуть на сайті коментувати публікації. Кожна новина, чи то оригінальна, чи адаптована, має автора. Новини пишуть Олександра Комісарова, Вікторія Хожаінова, Марина Яцкевич, Яна Міланова та інші. Новини з регіонів публікують на сайті журналісти та продюсери філій Суспільного. 

Із сайту «Суспільне Новини» є перехід на платформу suspilne.radio, де можна слухати «Українське радіо», радіо «Промінь» та радіо «Культура» як в прямому ефірі, так і записи програм.

Шефредакторкою «Суспільне Новини» стала Оксана Денисова, авторка телеграм-каналу The Newsroom, яка до цього працювала заступницею головного редактора видання Insider та журналісткою «Української правди» й «Дзеркала тижня». 

Нагадаємо, Оксана Денисова у жовтні 2019 року приєдналася до команди Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

У жовтні Суспільне шукало редакторів на будні і одного редактора на вихідні на новий новинний сайт. Перевагу надавали редакторам стрічок новин, які потрапили під скорочення на СТБ, звільнилися з ZIK, Newsone і 112 чи планують залишити сайт ТСН.

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне».  Новою бренд-платформою НСТУзаймається Сергій Кривошея. Він очолив промовідділ Суспільного.

comments powered by Disqus