Запущено громадське онлайн-телебачення hromadske.tv

Окрім розширених технічних можливостей для розміщення відеоконтенту, на сайті змінився логотип проекту – з чорно-білого на чорно-помаранчевий. Оновлений сайт містить чотири розділи: «Відеоновини», «Інтерв'ю», «Програми», «Про проект». Лишилася кнопка «Допомогти проекту». Є блок опитування.

Наразі на сайті розміщено 4 відеоновини про актуальні події в політиці та громадському житті та 2 перші випуски з циклу інтерв'ю з представниками творчих професій

Нагадаємо, у вересні hromadske.tv отримало грант в розмірі 400 тис. грн від Посольства США на закупівлю техніки та розробку сайту. Як повідомляють учасники проекту, їм вдалося вкластися в цю суму.

«Поки великі українські телеканали б'ються поміж собою рейтингами й викидають мільйони доларів на вітер, ми знайшли для себе і для глядача значно дешевше і компактніше технічне рішення. Цього має вистачити для прямих ефірів зі студії. Чекайте на старт вже цього місяця Вклалися в 45 тисяч від Фонду розвитку ЗМІ Посольства США», – пишуть журналісти у facebook, очевидно, маючи на увазі $45 тис.

Джерело: hromadske.tv

comments powered by Disqus