«Спільнобачення» веде пряму трансляцію з Євромайдану

У перший день акцій протесту, 21 листопада, команда проекту разом із іншими громадськими активістами створили у facebook зустріч «Євромайдан. Творимо історію!», яка стала однією з найчисельніших спільнот, присвячених Євромайдану. Тут обговорюються плани та координуються дії протестувальників.

Трансляцію поточних подій на Майдані Незалежності можна дивитися на сайті «Спільнобачення».

Також організатори планують влаштувати трансляцію інформації з Інтернету на самому Майдані. З цією метою одна з засновників онлайн-телебачення й організаторів Євромайдану Богдана Бабич звернулася до громадськості з проханням фінансової допомоги оргкомітету:

«Друзі, на #ЄвроМайдані не вистачає відеоінформації. Людям, які знаходяться на #Euromaidan потрібна постійна інформація про вашу підтримку. Ми хочемо організувати телемости, показувати онлайн-трансляції найцікавішого з Youtube, коментарі з соціальних мереж, стрічку новин twitter та багато іншого. Ми почали закуповувати техніку. Грошей не вистачає. І часу не так багато. Будемо реально вдячні за фінансову підтримку, яка піде на закупку необхідної техніки. Колектив громадського телебачення «Спільнобачення» працює з першого дня #ЄвроМайдану в цілодобовому режимі», – написала на сторінці спільноти активістка, додавши перелік необхідних речей.

Окрім того, 24 листопада, коли в центрі Києва зібралася рекордна з часів Помаранчевої революції кількість протестувальників, «Спільнобачення» організувало телеміст Київ-Берлін-Штутгарт-Мюнхен:

Нагадаємо, «Спільнобачення» – проект громадського онлайн-телебачення, про який було заявлено наприкінці весни 2013. За задумом ініціаторів, проект фінансуватиметься партнерськими внесками, громадськими пожертвами й абонплатою, що дасть йому можливість бути незалежним.

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus