«Спільнобачення» спростувало чутки стосовно фінансування проекту

14:12,
30 Вересня 2013
1386

«Спільнобачення» спростувало чутки стосовно фінансування проекту

14:12,
30 Вересня 2013
1386
«Спільнобачення» спростувало чутки стосовно фінансування проекту
Команда громадського онлайн-телебачення «Спільнобачення» висловила офіційну позицію щодо «хвилі чуток, домислів та коментарів» стосовно діяльності проекту, з якою стикнулася останнім часом.

Повідомлення про це з'явилося на сайті проекту. В ньому не зазначається, з якими саме чутками стикнулися учасники проекту, але, виходячи з того, що говориться в офіційному зверненні, можна зробити висновок, що домисли стосуються економічної та політичної складових проекту. Іншими словами – в когось виникли сумніви стосовно незалежності «Спільнобачення».

Текст звернення наведено повністю:

«Ще на самому початку своєї діяльності ми заявили про те, що фінансування нашої організації не буде пов’язане з лобіюванням будь-якої політичної сили або комерційного бренду. Однак, з травня місяця і по сьогоднішній день, ми регулярно отримуємо такі пропозиції. Зрозуміло, ми змушені від них відмовлятися, адже вони суперечать базовим цінностям нашої команди, місії та візії проекту Спільнобачення. І, звичайно, це викликає у невдалих «покупців» негативну реакцію у відповідь. Заборонити цього ми не можемо, витрачати наші ресурси на боротьбу з цим явищем ми також не будемо. Ми просто інформуємо Вас про графік наших найближчих заходів, для того, щоб Ви могли приєднатися до спільнотворення громадського телебачення», – запевняє команда проекту.

Нагадаємо, «Спільнобачення» – це проект громадського онлайн-телебачення, який планує існувати на добровільні пожертви громадян, абонентську плату, яка дозволятиме глядачам впливати на формування контенту, а також на щорічні внески партнерів – осіб, що матимуть доступ до управління проектом.

Джерело: Спільнобачення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook/spilno.tv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду