Сайт «UA:Казки» поповниться сотнею історій до кінця 2019 року

До кінця 2019 року на сайті «UA:Казки» поступово опублікують сотню нових історій. Серед них 70 українських народних казок, 20 історій народів світу, 10 — казки національних меншин. Про це повідомляє пресслужба Суспільного на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Нові казки, які доступні для прослуховування з 9 жовтня, озвучили відомі особистості. Серед них телеведучий Євген Клопотенко, солістки гурту Dakh Daughters Анна Нікітіна, Руслана Хазіпова та Соломія Мельник, учасниця гурту «ЦеШо» Маруся Іонова та реп-виконавець Вова зі Львова.

На сайті також можна завантажити дитячі розмальовки. Ілюстрації до проєкту створила художниця Євгенія Гайдамака.

Нагадаємо, 2 березня 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила дитячий проєкт «UA:Казки», який складається з сайту «UA:Казки» з аудіозаписом казок у виконанні відомих людей та цілодобового україномовного радіо «Казки». У першому сезоні для сайту казки записали  актор театру кіно та дубляжу Євген Малуха, вокаліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, учасник гурту «ДахаБраха» Марко Галаневич та лідерка гурту «Крихітка» Саша Кольцова. Незабаром будуть доступні казки від письменника і поета Сергія Жадана та співачки Христини Соловій.

Зазначимо, другий сезон «UA: Казки» стартував у вересні. Казки прочитали співаки Аліна Паш, Вова зі Львова, Alyona AlyonaЮлія Юріна з дуету Yuko, Марта Любчик із гурту «Правиця», Мар’яна Головко та журналісти Майкл Щур і Дмитро Щебетюк, а також кінорежисер, член правління Суспільного Ярослав Лодигін.

Фото: сайт suspilne.media

comments powered by Disqus