Сайт «Суспільне Новини» став одним із найякісніших сайтів щодо дотримання професійних стандартів – ІМІ

Про це йдеться у «Звіті з моніторингу дотримання профстандартів в онлайн-медіа. Друга хвиля моніторингу у 2020 році», опублікуваному на сайті Інституту масової інформації.

Моніторинговий аналіз 19-ти загальнонаціональних інтернет-ЗМІпроводила ГО «Інститут масової інформації» у квітні 2020 року завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews Network.

Загальна вибірка становила 1900 матеріалів – по 100 матеріалів, узятих поспіль одночасно з кожного сайту, який було охоплено моніторингом. 

В ІМІ зазначають, що 98,5% матеріалів на онлайн-виданнях, які посіли перше місце, не містили порушень професійних стандартів журналістики.

«На ресурсах-лідерах журналісти та редактори надзвичайно ретельно ставляться до джерел інформації та не дозволяють собі оціночних суджень у новинних матеріалах», – йдеться у дослідженні.

Нагадаємо, новинний сайт Національної суспільної телерадіокомпанії України «Суспільне Новини» розпочав роботу у грудні 2019 року. Він об’єднує новинні стрічки усіх філій Суспільного.   

Варто зазначити, що сайт «Суспільне. Новини» за березень здобув аудиторію понад 3 млн унікальних користувачів. 

comments powered by Disqus