На Суспільному планують до кінця 2020 року оновити сайти телеканалів і радіо

Про це вона розповіла в інтерв’ю «Детектору медіа».   

«У моєму таймлайні оновлення «Першого» заплановане на жовтень 2020 року, оновлення "Культури" — на грудень 2020-го. Сподіваюсь, у нас вистачить ресурсу це зробити. Це залежить, по-перше, від того, чи зможе компанія використовувати бюджетні кошти на діджитал, по-друге — як ці кошти розподіляться. А по-третє, згідно зі стратегією, пріоритетними платформами є новинна, спортивна та дитяча, не "Перший" і "Культура"», – сказала вона.

 За її словами, у таймлайні оновлення сайту радіо заплановане на вересень 2020 року.

«У випадку з радіо ми просуваємося поступово, але впевнено. Завдяки гнучкості й розумінню сучасних викликів члена правління, відповідального за радіо, Дмитра Хоркіна ми знайшли точки дотику, наразі вибудовуємо ефективний алгоритм роботи», – зазначила Тетяна Кисельчук.

Нагадаємо, 2 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила новинний сайт «Суспільне Новини» за адресою suspilne.media.

5 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила оновлений корпоративний сайт «Суспільне»  за адресою corp.suspilne.media.

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне». 

comments powered by Disqus