Інтернет-користувачі «Київстару» повідомляли про проблеми з переглядом hromadske.tv

Зокрема, повідомляється, що 6-7 січня протягом кількох годин не завантажувалися відеоролики Громадського, в той час як решта відео на YouTube відображалися без проблем.

За словами голови «Громадського телебачення» Романа Скрипіна, абоненти «Київстару» мали проблеми з доступом до відеоконтенту й у інші дні. Також за словами Скрипіна, складнощі з переглядом hromadske.tv є в абонентів провайдера «Тріолан» у Харкові.

У «Київстарі» заперечують причетність до блокування громадського телебачення.

«Інформація про те, що «Київстар» нібито блокує доступ до інтернет-ресурсів «Громадське ТБ» і «Дорожній контроль», – не відповідає дійсності. Нам не відома причина короткочасної недоступності вказаних сайтів, можливо, мали місце технічні проблеми з їхнього боку», – говорить провідний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю компанії «Київстар» Ірина Леличенко.

За словами Ірини, оператор підтримує свободу слова і волевиявлення, оскільки це – невід'ємні права кожної людини і громадянина, гарантовані Конституцією України. Вона нагадала, що, відповідно до Закону України «Про телекомунікації», підставою для обмеження доступу до якогось ресурсу в інтернеті, може бути виключно рішення суду.

Джерело: AIN.ua

comments powered by Disqus