«Громадське телебачення» продовжило марафон на Першому в ефірі каналу «Ера»

«Ми розпочали пряме включення о 14.30, а потім було прийняте рішення вести сьогодні марафон. Керівництво Першого національного пішло нам назустріч», – сказав журналіст і ведучий Андрій Сайчук, який вів марафон з 14:30 до 22:00.

Наразі в ефірі Тетяна Даниленко і Мустафа Найєм, який зокрема подякував власнику і керівництву каналу «Ера» за надану можливість продовжити марафон в їхньому ефірі.

Мустафа також зазначив, що в Росії відключають онлайн-мовлення «Громадського ТБ» і Першого національного.

«Громадське ТБ» розпочало мовлення на Першому національному з трьох інформаційно-суспільних блоків по буднях: з 10:00 до 12:00, 15:00 до 17:00 та 19:00 до 22:00.

Нагадаємо, на Першому національному заявили, що готові з 25 лютого надати ефір «Громадському ТБ». На «Громадському ТБ» не проти.

Раніше голова Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України Микола Томенко закликав тимчасового виконувача обов'язків гендиректора Національної телекомпанії Олександра Пантелеймонова та генерального директора Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова укласти трудові угоди з представниками «Громадського ТБ» та «Громадського радіо» про надання кількох годин свого щоденного ефіру під інформаційне мовлення.

Джерело: Телекритика

comments powered by Disqus