Другий сезон онлайн-казок запустили на Суспільному

Про це йдеться на сайті «:Казки». 

У новому сезоні казки прочитали співаки Аліна Паш, Вова зі Львова, Alyona Alyona, Юлія Юріна з дуету Yuko, Марта Любчик із гурту «Правиця», Мар’яна Головко та журналісти Майкл Щур і Дмитро Щебетюк, а також кінорежисер, член правління Суспільного Ярослав Лодигін.

Казки в їхньому виконанні уже доступні  на платформі «:Казки», хоча у проморолику на сайті телеканалу «UA: Перший» закликають заходити на сайт «:Казки» з 9 вересня, коли офіційно стартує новий сезон.

Нагадаємо, 2 березня 2019 року Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила дитячий проєкт «:Казки», який складається з сайту «:Казки» з аудіозаписом казок у виконанні відомих людей та цілодобового україномовного радіо «Казки». У першому сезоні для сайту казки записали  актор театру кіно та дубляжу Євген Малуха, вокаліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, учасник гурту «ДахаБраха» Марко Галаневич та лідерка гурту «Крихітка» Саша Кольцова. Незабаром будуть доступні казки від письменника і поета Сергія Жадана та співачки Христини Соловій.

comments powered by Disqus