«BBC News Україна» запускає новинну програму з Лондона на «Громадському телебаченні»

Ведучою програми новин BBC News Україна буде Марія Коренюк. Новини транслюватимуться на сайті bbc.ua та на YouTube-каналі ВВС News Україна, про це повідомили прес-служби «Громадського телебачення» та ВВС News Україна.

Випуски новин українською мовою наживо з Лондона будуть висвітлювати найважливіші українські та міжнародні події. Щоб більш наочно представляти репортажі та аналітику ВВС у галузях політики, економіки, бізнесу, спорту та культури, ведучі у лондонській студії використовуватимуть сенсорний екран, зазначили на телеканалі.

Головний редактор «ВВС News Україна» Ніна Кур’ята розповіла, що цей запуск є новою віхою у розвитку контенту ВВС українською мовою. «Ми раді, що завдяки співпраці з Громадським ТБ, ми зможемо запропонувати його глядачам, а також аудиторії цифрових платформ ВВС наші репортажі та аналітику про українські та світові події», – сказала вона.

«Для нас є великою честю та гордістю бути партнером ВВС у новому проекті. Ми маємо спільні цінності і дуже тішимося, що наш спільний проект буде допомагати якісно інформувати українців рідною мовою», –  зазначила виконавча директорка «Громадського ТБ» Катя Горчинська.

Запуск телепрограми українською є частиною глобального розширення «Всесвітньої служби ВВС» у Європі, Африці та Азії, на яке британський уряд виділив грант у 291 млн фунтів.

Нагадаємо, що «Громадське ТБ» транслюється через супутник ASTRA 4A, онлайн та у кабельних мережах. Контент «Громадського ТБ» також можна знайти на hromadske.ua, у Facebook, Twitter українською @HromadskeUA, англійською @Hromadske та російською @HromadskeRU.

На сайті «ВВС News Україна» представлені новини, аналітика, відеосюжети та фоторепортажі. Окрім вебсайту bbc.ua та YouTube-каналу, ВВС News Україна пропонує свій контент у Facebook, Twitter - @BBC_ua (українською) and @bbcukrainian (російською) - Google+ та Instagram. ВВС News Україна – частина Всесвітньої служби BBC, тижнева аудиторія якої становить 269 млн.

comments powered by Disqus