Активіст Олександр Аронець створює інтернет-телебачення svoye.tv

17:27,
28 Січня 2014
1960

Активіст Олександр Аронець створює інтернет-телебачення svoye.tv

17:27,
28 Січня 2014
1960
Активіст Олександр Аронець створює інтернет-телебачення svoye.tv
Політичний діяч (ВО «Свобода») і актвіст Євромайдану Олександр Аронець повідомив на своїй сторінці у facebook, що береться за створення онлайн-телебачення. Проект називається svoye.tv і випливає зі стріму Аронець live на Ustream.

Ідея проекту svoye.tv – в тому, що онлайн-трансляцію неможливо цензурувати. Саме тому, на думку Аронця, став успішним його канал на Ustream. Автор планує створити мережу «патріотичних стрімерів».

«Друзі! Коли я завжди включав будь-який канал телебачення, в мене виникали думки, що як же шкода, що в Україні немає жодного патріотичного каналу, який би не виконував чиїсь темники. Живе телебачення – це те, що не можливо цензурувати. Тому й мої стріми стали вдалими. Я берусь за проект інтернет-телебачення. У світлі подій, які сталися в Україні протягом останніх двох місяців бачу, що це конче необхідно, навіть попри те, що вже є багато схожих проектів», – заявив активіст.

«У зв'язку з цим виникла ідея створити мережу "вільних стрімерів" ( патріотичних стрімерів – які можуть бути або громадськими активістами, або активістами патріотичних партій – без жодної цензури) по всій країні і зробити свого роду наше патріотичне, українське, СВОЄ телебачення. Поки – інтернет телебачення: svoye.tv», – пояснює Аронець.

Ініціатор проекту зазначає, що проект є відкритим для пропозицій та ідей. Запропонувати їх можна через сайт онлнай-телебачення, який уже функціонує, або напряму через facebook Олександра.

Також svoye.tv потребує фінансової допомоги, зокрема, на прміщення і техніку. Допомогти проекту можна на сайті.

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/oleksandr.aronets
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду