Активіст Олександр Аронець створює інтернет-телебачення svoye.tv

Ідея проекту svoye.tv – в тому, що онлайн-трансляцію неможливо цензурувати. Саме тому, на думку Аронця, став успішним його канал на Ustream. Автор планує створити мережу «патріотичних стрімерів».

«Друзі! Коли я завжди включав будь-який канал телебачення, в мене виникали думки, що як же шкода, що в Україні немає жодного патріотичного каналу, який би не виконував чиїсь темники. Живе телебачення – це те, що не можливо цензурувати. Тому й мої стріми стали вдалими. Я берусь за проект інтернет-телебачення. У світлі подій, які сталися в Україні протягом останніх двох місяців бачу, що це конче необхідно, навіть попри те, що вже є багато схожих проектів», – заявив активіст.

«У зв'язку з цим виникла ідея створити мережу "вільних стрімерів" ( патріотичних стрімерів – які можуть бути або громадськими активістами, або активістами патріотичних партій – без жодної цензури) по всій країні і зробити свого роду наше патріотичне, українське, СВОЄ телебачення. Поки – інтернет телебачення: svoye.tv», – пояснює Аронець.

Ініціатор проекту зазначає, що проект є відкритим для пропозицій та ідей. Запропонувати їх можна через сайт онлнай-телебачення, який уже функціонує, або напряму через facebook Олександра.

Також svoye.tv потребує фінансової допомоги, зокрема, на прміщення і техніку. Допомогти проекту можна на сайті.

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus