На радіо «Культура» стартував новий сезон

На радіо «Культура» стартував новий сезон

14:44,
7 Вересня 2021
737

На радіо «Культура» стартував новий сезон

14:44,
7 Вересня 2021
737
На радіо «Культура» стартував новий сезон
На радіо «Культура» стартував новий сезон
Авторські програми вестимуть Оксана Мороз, Тетяна Трощинська, Наталія Грабченко та інші.

6 вересня на суспільному радіо «Культура» розпочався новий сезон. За словами виконавчої продюсерки радіо «Культура» Ірини Славінської, у центрі уваги — розвиток критичного мислення й нові пізнавальні передачі, а також щовечора класична музика.

Про це повідомляє сайт «Українського радіо».

Щодня о 8:50 та о 17:50, починаючи з 6 вересня, — радіоблог Оксани Мороз «Вірю — не вірю»

Оксана Мороз — експертка з комунікацій, лекторка, авторка декількох книжок та засновниця громадської ініціативи «Як не стати овочем». Її радіоблог — про медіаграмотність, інформаційну гігієну та протидію фейкам і маніпуляціям. Це перша співпраця Оксани Мороз із радіо, в межах якої вона підготувала понад 50 випусків програми. У радіоблозі авторка вчитиме радіослухачів протистояти інформаційним вірусам, а також розповідатиме про цікаві історичні приклади використання інформаційних технологій та маніпуляцій. 

Щодня о 10:10, починаючи з 6 вересня, — нові інтерактивні програми: «Година з Наталею Грабченко» (з понеділка по середу) та «Година з Олесею Білаш» (щочетверга і щоп’ятниці).

Наталя Грабченко розповість про найважливіші події в культурному житті країни.

Програма Олесі Білаш буде присвячена подіям у царині музики, видатним історіям української естради та золотому фонду українського мелосу. Поезія, сповнена чуттєвих образів, та виконавці, які нікого не залишають байдужими, — в ранкових ефірах наприкінці кожного тижня.

Обидві програми виходитимуть у прямому ефірі та залучатимуть слухачів до якнайактивнішого діалогу: формат програм передбачає живе спілкування, запитання до гостей студії та висловлювання власних думок щодо обговорюваних тем.

Із 7 вересня щовівторка о 13:10 — програма Захара Давиденка «Явище», задумана як така, що стимулюватиме діалог поколінь та сприятиме порозумінню між аудиторіями різного віку. В ній ітиметься про нові сучасні тренди, корені яких простежуються в давніх традиціях. У перших випусках програми говоритимуть про моду на веганство, яке притаманне й українській традиційній кухні, секрет популярності російського репу, новий етикет спілкування в соцмережах тощо.

Вестиме програму Захар Давиденко, який раніше вів проєкт «Шаровари шоу» (який залишається в сітці нового сезону й виходитиме щосереди о 13:10). 

З 11 вересня щовихідних о 12:50 — спецпроєкт «Театр корифеїв», в якому звучатимуть фрагменти театральних вистав і монологів акторів.

Щобудня з 18:00 до 20:00 – проєкт «Музичні історії» — про історію створення знакових творів і роботу музикантів.

Щобудня, крім середи, о 15:10 звучатиме програма «Це класика» з ведучими Олександром Пірієвим, Світланою Галась, Наталею Попудрібко й Наталкою Писанкою.

Щосереди о 15:10 – нова програма Катрі Гончарук «Це автентика».

Також у новому сезоні вийде в ефір низка спецпроєктів, зокрема два спецпроєкти до 180-річчя Михайла Драгоманова у середині вересня. Ними опікуються продюсерки Олена Гусейнова та Нелля Даниленко.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду