НТКУ розширить радіомовлення в зоні АТО

НТКУ розширить радіомовлення в зоні АТО

18:17,
7 Червня 2016
1631

НТКУ розширить радіомовлення в зоні АТО

18:17,
7 Червня 2016
1631
НТКУ розширить радіомовлення в зоні АТО
НТКУ розширить радіомовлення в зоні АТО
2 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення надала Національній телекомпанії України дозволи на тимчасове мовлення на час проведення антитерористичної операції в дев’яти населених пунктах Луганської області.

НТКУ отримала дозволи на радіомовлення на таких частотах: 103,6 МГц у селі Бахмутівка Новоайдарського району, 89,3 МГц у селищі Станиця Луганська, 102,5 МГц у місті Попасній, 101,9 МГц у селищі Білолуцьку, 102,1 МГц у селищі Біловодську, 102,9 МГц у селищі Марківці, 100,1 МГц у селі Зоринівці, 103,5 МГц у місті Сватовому, 102,1 МГц у селищі Троїцькому.

Зауважимо, що 30 травня на частоті 89,3 МГц у Станиці Луганській уже розпочало мовлення радіо «Пульс» Луганської регіональної дирекції НТКУ.

За підрахунками Нацради, загалом НТКУ має дозволи на тимчасове мовлення на території проведення антитерористичної операції з використанням 13 частотних присвоєнь для теле- і радіомовлення у Донецькій області  і 15 частотних присвоєнь для теле- і радіомовлення в Луганській області.

Нагадаємо, що у квітні Нацрада надала дозволи НТКУ на тимчасове мовлення телеканалу «UA: Перший» у місті Кураховому Донецької області та селищі Білолуцьку Луганської області, а також «Громадському радіо» в місті Краматорську Донецької області.

У березні Нацрада надала дозволи НТКУ на тимчасове мовлення радіостанції «Голос Донбасу» в містах Лисичанськ і Щастя Луганської області.

У лютому Нацрада надала дозвіл НТКУ на тимчасове мовлення радіостанції «Голос Донбасу» в місті Краматорську Донецькій області.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду