stv.detector.media
Оксана Наумова
«ДМ Суспільного»
04.04.2025 16:57
Суспільне презентувало документальне реаліті «Тестовий тиждень з Третьою штурмовою»
Суспільне презентувало документальне реаліті «Тестовий тиждень з Третьою штурмовою»
Проєкт розповідає про досвід цивільних, які наважилися пройти базову військову підготовку.

3 квітня у Львові проєкт презентували для військових, героїв та команди, яка над ним працювала.

Як повідомляє корпоративний сайт Суспільного, протягом тестового тижня Третьої штурмової бригади у Львові учасники жили за суворим військовим розпорядком, навчалися тактики, витримки, орієнтування на місцевості та основ виживання у бойових умовах. Емоції учасників реаліті фіксували камери Суспільного.

Учасниками реаліті стали: мати, яка сама виховує сина і хоче бути готовою захищати його; студент, що планує після навчання вступити до лав ЗСУ; переселенець із Миколаєва, який втратив дім і шукає своє місце в цій війні; випускниця теологічної семінарії, яка раніше не мала жодного стосунку до армії.

 «Ми фіксували не тільки фізичні навантаження чи навчання, а й внутрішню боротьбу кожного з них. Це про відповідальність, сумніви, страхи та їх подолання. Ми хотіли показати реальний досвід — без героїзації, але й без зайвого драматизму. Це історії тих, хто вагається, і тих, хто хоче зробити усвідомлений вибір», — розповідає кореспондентка «Суспільне Львів», авторка проєкту Іванка Дусько.

Шефредактор «Суспільне Львів» та західного хабу Віталій Гамадин висловив сподівання, що цей проєкт надихне людей не боятись випробувань, а також краще зрозуміти, через що проходять військові.

«Ми прагнули передати реальні емоції, труднощі та внутрішні трансформації учасників. Це історія не лише про фізичну витривалість, а й про психологічну готовність, про командний дух і відповідальність. Для нас важливо було показати, що захист країни — це спільна справа, і кожен може зробити свій внесок», — сказав Віталій Гамадин

Реаліті вже доступне для перегляду на ютуб-каналі «Суспільне Львів».

Фото: Суспільне

stv.detector.media