stv.detector.media
06.02.2014 15:10
«Громадське радіо» почало записувати подкасти французькою
На «Громадському радіо» тепер можна почути подкасти французькою мовою. Перший уже доступний на SoundCloud.
 

Подкаст називається 'Euro Maïdan en France – comment ça marche?' («Євромайдан у Франції – як це працює?»). За форматом ця програма схожа на аудіоблог, у якому президент асоціації «Українські перспективи» Ольга Герасименко розповідає про Євромайдани у Франції.

Ведуча «Громадського радіо» і фаховий філолог французької мови Ірина Славінська розповіла нам деякі цікаві деталі, про які йдеться у програмі. Наприклад, про те, що Євромайдани у Франції організовують не тільки українці, а також про те, що французи надіслали 80 кілограмів допомоги Майдану – білизну, ліки тощо.

«Ольга дає своєрідну авторську екскурсію ініціативами Євромайданів на підтримку України у Франції», – пояснює пані Славінська, яка як фахівець координує франкомовні записи ГР.

За словами журналістки, Ольга Герасименко – одна з тих, хто «працює над нестандартним, поза межами звичних французьких кліше, висвітленням подій в Україні».

Також журналістка сказала, що в її планах – зробити програми французькою регулярними та залучати до співпраці контриб'юторів: французьких журналістів, блогерів й українців, які мешкають у Франції.

Нагадаємо, нещодавно «Громадське радіо» представило подкасти англійською та польською мовами. Англомовні записи вже стали виходити регулярно.

Джерело: Суспільне мовлення

stv.detector.media