stv.detector.media
21.02.2014 18:15
«Європа Плюс» підтвердила плани продовжувати співпрацю з «Громадським радіо»
Генпродюсер радіостанції «Європа Плюс» Денис Кубряк підтвердив свої плани щодо співпраці з «Громадським радіо». Про це він розповів в інтерв'ю «Детектор медіа».

Він ствердно відповів на питання кореспондента про те, чи планує ЄП продовжувати співпрацю з ГР:

«Так. Я не бачу причин, чому цього не робити. Ми зустрічалися з Андрієм Куликовим, він теж радий співпраці. Ця людина на сьогодні дуже близька. Вони повинні для початку виробити свій формат на етапі становлення. Зараз вони зайняті ремонтом, це прекрасно. Ми для себе теж намагаємося визначити формат співпраці. Я не прихильник програм у запису. Не бачу в цьому сенсу. Людина на прямому ефірі інакше себе поводить», - каже Кубряк.

Незважаючи на погрози спалити радіобар, з якого транслювався спільний марафон ГР і ЄП, Денис Кубряк сказав, що усвідомив всю важливість місії журналістів і хоче продовжити співпрацю з «Громадським». До таких висновків радіоменеджера підштовхнув, зокрема, зворотній зв'язок від слухачів.

«Це був грандіозний для мене досвід, і я дійсно радий нашій співпраці. Ми від початку знали, що в декого це викличе негативну реакцію. Після марафону з «Громадським» я усвідомив, по якому шляху хочу йти. Я зрозумів силу журналістики, хоча ніколи не був журналістом, за освітою я філософ. Мені здається, я зрозумів, що людям потрібно в першу чергу. Революція - це початок шляху. І всім цікаво, що буде далі. Я хотів би використовувати далі досвід співпраці з "Громадським радіо"», - каже пан Кубряк про Євромарафон.

Нагадаємо, нещодавно ГР знову вийшло у прямий ефір.

Джерело: Телекритика

stv.detector.media