Журналісти СВС не порушили етики, розповівши, що мер Торонто облаяв диспетчерів 911

24 жовтня одна з ведучих, актриса Мері Уолш, одягнена у гладіаторський костюм, намагалася взяти жартівливе інтерв’ю у мера Торонто Роба Форда, коли той сідав у машину. Мер, який поспішав на роботу, сприйняв таку витівку як занадто нахабну навіть для гумористичного шоу,  для якого робився скетч.

Кілька днів потому в новинах СВС, посилаючись на анонімні джерела з поліції, повідомили, що Форд після чіпляння акторки зателефонував до служби порятунку 911. Він сказав, що хвилюється за безпеку доньки, яка залишається вдома, і попросив приїхати якомога швидше.  Поліцейські не дуже поспішали на виклик, і Форд зателефонував ще раз і накричав на диспетчера служби порятунку. Пікантність ситуації полягає у тому, що в розмові він використовував лайливі слова і грубо нагадував про свою посаду аби досягти мети.

Форд у своїй офіційній заяві визнав, що використав у телефонній розмові з слово fuck, але  стверджував, що не ображав диспетчерів. Поліція Торонто також наголосила, що журналісти перекрутили слова мера, але плівки не оприлюднила.

Інцидент викликав хвилю скарг, серед яких були й такі, що вимагали перевірити дії журналістів з огляду на сумлінність у зборі інформації.

Обмудсмен СВС розслідував справу і у звіті, оприлюдненому 5 січня, повідомив, що СВС жодним чином не порушила етичні стандарти ані до, ані після інциденту з дзвінком до 911. Остаточного висновку щодо достовірності повідомлення СВС про розмову Форда зі службою 911 не можна дійти, тому що мер відмовився задовольнити запити на оприлюднення плівок телефонних розмов.

Відеосюжет, що став першопричиною скандалу:

Джерело: Toronto.ctv.ca

comments powered by Disqus