Журналісти Суспільного не змогли поїхати у відрядження через арешт рахунків компанії

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Журналісти не зможуть підготувати для ефіру ексклюзивний контент з Чемпіонату світу зі скелетону в німецькому Альтенберзі та з сьомого і восьмого етапів Кубка світу з біатлону, які відбудуться в чеському містечку Нове Место та фінському Контіолагті.

Виконавчий продюсер творчого об’єднання спортивних програм Микита Хорозов розповів, що телеканал уже багато років успішно транслює біатлон. Нині трансляції біатлону на «UA: Першому»  належать до топу програм.

«Відправляючи журналістів у відрядження на місце змагань, ми отримуємо унікальний матеріал із місця подій — це включення в програми "Спорт" та "UA: Біатлон. Студія", додатковий контент для діджитал-платформи, ексклюзивні сюжети для «Новин». Тому нам дуже шкода, що через скасовані відрядження глядачі не побачать багато цікавинок, які ми для них підготували», — сказав Микита Хорозов.

У НСТУ повідомляють, що наприкінці лютого команда каналу «UA: Культура» їздила у відрядження на Берлінале за кошти виконавчого продюсера телеканалу Лук’яна Галкіна.

На «UA: Культурі» за день до вильоту дізналися про те, що грошей на закордонне відрядження не отримають.

Лук’ян Галкін вирішив, що висвітлення Берлінале має бути у пріоритеті, через те профінансував проєкт власним коштом.

Цьогоріч на Берлінале відбулися покази українських фільмів «Номерів» Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва, «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик, що отримав важливу нагороду на престижному американському кінофестивалі «Санденс», проєкт фільму «Відблиск» Валентина Васяновича на BerlinaleCo-production Market.

Після повернення з відрядження виконавчий продюсер каналу  Лук'ян Галкін підготував спецпроєкт «Берлінале на UA: Культура», який виходить на «UA: Культурі» з 2 до 6 березня о 21:25. Співрозмовниками Лук’яна Галкіна стали режисер, письменник та громадський активіст Олег Сенцов, режисерка й сценаристка Жанна Озірна, режисерка та письменниця Ірина Цілик, режисер і сценарист Валентин Васянович і продюсерка Любов Кнорозок.

Також у рамках спецпроєкту виходять рубрики «Наші на Берліні» та «Квитків нема». У рубриці «Наші на Берліні» йдеться про українські фільми, відзначені на Берлінському кінофестивалі у різні роки. Рубрика «Квитків нема» розповість про найочікуваніші прем’єри Берлінале-2020.

Як писав «Детектор медіа», 28 лютого НСТУ повідомила, що 18 лютого Міністерство юстиції України відкрило виконавче провадження щодо стягнення із Суспільного боргу в сумі 10 млн 591 тис. 224 євро 48 центів та 73 080 грн судового збору (разом це 308 млн грн) на користь акціонерного товариства «Євроньюз». Це призвело до арешту рахунків компанії і відповідно блокувало роботу НСТУ. 

Громадські організації, наглядова рада НСТУ, заступниця Голови Верховної Ради України ІХ скликання (віцеспікерка) Олена Кондратюк та Європейська мовна спілка закликають уряд вирішити фінансові проблеми НСТУ через успадкований борг, який тягнеться з 2015 року. 

В ЄМС вважають, що погашення боргу НСТУ перед «Євроньюз» – це питання Уряду і прем’єр-міністра. На її думку, саме Кабмін має вирішити фінансове питання НСТУ. 

Фото: сайт biathlon.suspilne.media

comments powered by Disqus