«Затягувати терміни перетворення НТКУ в НСТУ нікому не дам. Ні Фонду держмайна, ні будь-кому іншому» – Юрій Стець

Міністр інформполітики Юрій Стець, коментуючи сайту «Суспільне мовлення» затримку дорожньої карти перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, заявив: «Затягувати терміни перетворення НТКУ в НСТУ нікому не дам. Ні Фонду держмайна, ні будб-кому іншому. До понеділка має бути ліквідована затримка, інакше буду ставити питання перед Президентом України про відповідальність тих, хто затягує реформу».

Нагадаємо, 17 листопада від Фонду держмайна може надійти тільки 6 з 25 прорецензованих звітів про оцінку майна НТКУ.

До 17 листопада Фонд держмайна мав здійснити рецензування 25-ти звітів про оцінку майна НТКУ.  Наразі здійснено рецензування лише шести звітів, і вони знаходяться на підписі у керівника.

Строки рецензування порушуються через затримку надходження звітів від компаній, які оцінювали майно. Зокрема, відповідно до розробленого в Держкомтелерадіо плану заходів ІІ етапу реформування, спрямовані на утворення публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в рамках реорганізації об’єднаної Національної телекомпанії України суб’єкти оціночної діяльності незалежної оцінки майна НТКУ мали оцінити та до 4 листопада подати 25 звітів про оцінку майна НТКУ разом з висновком про вартість майна до ФДМУ для рецензування.

ФДМ прорецензовані звіти має передати в НТКУ для відображення в обліку переоцінки. Все це в результаті може вплинути на терміни подачі проекту статуту ПАТ НСТУ до Кабміну. Нагадаємо, відповідно до плану уряд має затвердити статут до кінця грудня 2016, у такому разі в січні може бути зареєстрована юридична особа ПАТ НСТУ.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», планом заходів передбачалося, що 30 листопада 2016 року Держкомтелерадіо має затвердити рецензований Фондом держмайна України акт оцінки майна НТКУ та перелік майна, що не увійшло до статутного капіталу ПАТ НСТУ.

13 жовтня на офіційному сайті Держкомтелерадіо оприлюднено проект Статуту Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ НСТУ).

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 3 листопада 2016 року на позачерговому засіданні підтримав пропозиції щодо повноцінного фінансування ПАТ НСТУ та міжнародного конкурсу «Євробачення» під час розгляду проекту бюджету на 2017 рік, підготовленого до другого читання за підсумками опрацювання зауважень та пропозицій Верховної Ради.

1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він не згоден з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму.

Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення», 2 листопада 2016 року Кабінет Міністрів також погодив звільнення генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії.

Фото: Цензор.НЕТ

comments powered by Disqus