У Ковелі знімальній групі суспільного телеканалу «Нова Волинь» розбили камеру під час зйомок

Про це повідомив Інститут масової інформації (ІМІ). Цю інформацію сайту «Суспільне. Детектор медіа» підтвердив продюсер Волинської регіональної дирекції НСТУ Костянтин Лоцман.

«Інцидент стався під час зйомок сюжету про мешканку Ковеля. На неї скаржились сусіди та зоозахисники через те, що вона влаштувала на власному подвір’ї щось на зразок собачого притулку. Аби з’ясувати, що відбувається, на місце виїхала змінальна група телеканалу», – розповів він ІМІ.

Пан Лоцман зазначив, що знімальну групу зустріли камінням і один камінь потрапив і розбив передню лінзу об’єктиву.

Продюсер додав сайту «Суспільне. Детектор медіа», що ніхто зі знімальної групи не постраждав, камера підлягає ремонту. Сюжет про собачий притулок у Ковелі вийде у підсумкових новинах 30 березня.

Знімальна група подала заяву за 171 статтею Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Нагадаємо, раніше у Ковелі (Волинська область) місцевому журналісту перешкоджали співробітники охорони супермаркету під час підготовки матеріалу в приміщенні закладу. Поліція відкрила провадження за ч. 2 ст. 171 Кримінального кодексу України. 

comments powered by Disqus