Станом на 31 серпня 2018 року подано 35 позовів до НСТУ щодо скорочення

Про це у коментарі сайту «Суспільне. Детектор медіа» розповіла член правління з юридичних питань Інна Гребенюк.

 «Протягом 2018 року в НСТУ було зменшено штатну чисельність працівників більше ніж на 3000 посад, з них майже 2000 людей було скорочено. Станом на 31 серпня 2018 року проти НСТУ подано 35 судових позовів (усіх в цілому по всій Україні), виграно в першій інстанції 5 позовів (в тому числі і один позов екс-гендиректора Львівської філії НСТУ Михайла Хвойницького, в якому він просив визнати незаконним проведення конкурсу на менеджера та продюсера філій). Програли в першій інстанції – два позови(в тому числі Михайлу Хвойницькому щодо поновлення на посаді), апеляції подано», – зазначила Інна Гребенюк

За словами пані Гребенюк, суд зобов’язав поновити Михайла Хвойницького на посаді, і це той же суд і той самий суддя, який виніс рішення на користь НСТУ, відмовивши в позові пана Хвойницького, щодо конкурсу на керівників філій. 

Нагадаємо, колишній директор виконавчий Львівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Михайло Хвойницький хоче повернутися на посаду керівника та отримати зарплату за час вимушеного прогулу. У НСТУ кажуть, що посаду директора філії скоротили і рішення суду повинне бути скасоване.

Нагадаємо, із квітня 2018 року  посада директора виконавчого філії НСТУ скорочена.

Нагадаємо, у протоколі засідання правління НСТУ, яке відбулося 22 грудня, йдеться про те, щоб "затвердити та ввести в дію з 02.04.2018 року штатний розпис ПАТ "НСТУ" загальною кількістю 4 087 посад».

З кадровою структурою ПАТ «НСТУ» після оптимізації можна ознайомитися тут.

comments powered by Disqus