Слідчі під час обшуку Аласанії мали ухвалу суду на вилучення паперів і електронних носіїв

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

«Що саме шукають – сказати складно, ухвалу суду мають на вилучення паперів і електронних носіїв», – написав Зураб Аласанія.

Голова правління НСТУ повідомив що слідчі забрали.

«Забрали якісь старі копії якихось старих робочих документів, а також матеріали конференції Ради Европи по стратегічному розвитку Суспільного», – зазначив він і додав, що запропонував групі забрати взагалі все, що є паперового в хаті – в протоколі слідча це відмітила, але обмежилась невеликим й дивним за складом стосом.

За словами пана Аласанії, в ухвалі суду, яку представили слідчі, вказаний широкий перелік справ.

«Справи ніби господарчі, але настільки широкий перелік, що важко зрозуміти, про що саме йдеться. Наприклад, земельна ділянка під Олівцем, яка занесена нами в статутний капітал ПАТ НСТУ, а поруч – закупівлі техніки в 17-му році», – повідомив голова правління НСТУ.

Він розповів,  що документи вилучаються також і у телецентрі НСТУ. Запит також стосується Казначейства, всього руху фінансів.

Зураб Аласанія відмітив, що готовий до викликів на допит. Він пояснив, що йому та НСТУ приховувати немає чого.

Йому припустив, що причина обшуків полягає у тому, що ДБР демонструє м‘язи і «ставить себе на районі», показує новій владі, що в строю правоохоронців вони теж помітні.

За даними «Детектора медіа», ухвала суду датована 1 серпня і має строк дії 30 днів.

Нагадаємо, 30 серпня у НСТУ та  Зураба Аласанії відбуваються обшуки. Державне бюро розслідувань (ДБР) у супроводі співробітників Служби безпеки України проводить обшуки  за шістьма адресами. Раніше ДБР проводило розслідування справ про можливі розтрати коштів НСТУ.

У ДБР пояснили, що слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»,  а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

Адвокат Зураба Аласанії Андрій Гук розповів, що цінного знайшли у помешканні голови правління НСТУ. За його словами, найціннішими були неопубліковані вірші голови правління. 

Фото: Фейсбук-сторінка Зураба Аласанії

comments powered by Disqus