Радикальна партія Олега Ляшка вимагає не закривати програму «Фольк-music», яку оновили і готують до запуску

Facebook

Заяву щодо недопущення закриття програми «Фольк-music» озвучив 22 листопада на черговому засіданні Верховної Ради народний депутат України від «Радикальної партії Ляшка» Андрій Лозовий.

«Чи не єдину програму на телебаченні, яка захищає українську пісню, програму "Фольк-music", яку веде Оксана Пекун, де наші народні пісні, українські, де наша культурна спадщина, де скарби духовні наших прабатьків, цю програму хоче закрити керівництво так  званого суспільного  телебачення на чолі з паном Аласанією», – сказав він.

Андрій Лозовий вважає, що треба більше таких програм.  

«Радикальна партія Олега Ляшка звертається до парламенту, до Президента, до уряду з вимогою не допустити закриття  програми "Фольк-music". Не її треба закривати, а треба більше таких програм. Тому що  300 років русифікації мають дуже негативні наслідки, які ми бачимо у прифронтовій зоні,  які ми з колегами Ліньком, Дейдеєм, Мусійчуком бачили кілька днів тому в Ізмаїлі на Одещині, де сепарська пропаганда працює потужно. Ми повинні захистити свій український простір, захистити українську культуру», – зазначив народний депутат.

Нагадаємо, 25 листопада на телеканалі «UA:Перший» стартує оновлений формат шоу під назвою «UA:Фольк». В ефірі регіональних філій прем’єра відбудеться 1 грудня. Ведучим першого оновленого циклу з шести програм став Тімур Мірошниченко. Остаточного рішення, хто взагалі буде вести програму, ще не прийнято. Ведуться переговори, можливо буде кілька ведучих: на сцені, за лаштунками, на виїзді. Виконавчий продюсер проекту Станіслав Мєдвєдєв у коментарі «Детектору медіа» пояснив, чому оновлену програму не веде багаторічна ведуча програми Оксана Пекун.

comments powered by Disqus