П’ять працівників «UA: Львів» захворіли на COVID-19

Через те, що п’ять працівників «UA: Львів» захворіли на COVID-19, із 23 жовтня частина команди філії змінила режим роботи: п’ять працівників захворіли на коронавірус.

У приміщеннях «UA: Львів» провели дезінфекцію, повідомила пресслужба Суспільного.

До 2 листопада тимчасово зупинили вихід випусків новин на телеканалі й програми «Сьогодні. Головне». Про все, що відбувається у Львові та області, команда інформуватиме рухомим рядком на каналі «UA: Львів» упродовж дня. Оперативні новини повіломлятимуть на цифрових платформах.

Редакція «Українське радіо Львів» працює у звичному режимі — із випусками новин у будні о 12:10, 17:10 та 20:10, а також радіопроєктами відповідно до розкладу мовлення. 

«Наша команда працює позмінно, а всі, хто може, — робить це дистанційно. Також щодня стежимо за здоров’ям усіх працівників і скеровуємо на тестування, якщо хтось занедужав. Ми не можемо допустити поширення інфекції серед членів команди й робимо все можливе, аби всі були здорові», — зазначила менеджерка «UA: Львів» Тетяна Колісніченко

Нагадаємо, від початку карантину до середини жовтня на Суспільному у 30 людей виявили COVID-19, із них 14 людей уже одужали, 15 співробітників – із симптомами хвороби.

Низка філій Суспільного тимчасово переходила на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників. Через це дистанційно працювали  РівненськаЧернівецькаЛьвівськаХмельницька, Івано-Франківська,   ВолинськаЗапорізька, «UA: Суми», Закарпатська і «UA: Дніпро».

У жовтні на COVID-19 захворіли продюсерка «UA: Тернопіль» Зоряна Биндас і член правління Суспільного Ярослав Лодигін. 

comments powered by Disqus