Прокуратура змінила кваліфікацію дій нападників на співведучого програми з Майклом Щуром Єгора Шатайла

Прокурор Київської місцевої прокуратури №4 задовольнив клопотання адвоката Масі-Мустафи Найєма стосовно зміни кримінально-правової кваліфікації справи за фактом нападу групи осіб на сценариста і співведучого шоу «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» та одного з ведучих комедійного шоу «Гомін Аут» на радіо «Промінь» Єгора Шатайла.

Про це юридична компанія «Міллер» повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Для збільшення зображення клікніть на нього

Раніше слідчим Дніпровського УП ГУ НП України було зареєстровано кримінальне провадження за кваліфікацією умисне легке тілесне ушкодження ( ч. 1 ст. 125 КК України).

Не погоджуючись з таким рішенням слідчого, адвокати компанії «Міллер» ініціювали зміну кримінально-правової кваліфікації на ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Адже дії нападників, їх висловлювання та використання предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень (газового балончика) повністю відповідають кваліфікації хуліганство.

Окрім того, в кримінальному провадженні нами вже подані клопотання про допит свідків події, отримання тимчасового доступу до камер відеоспостереження, про проведення допиту представників ГО «Традиція і порядок» та про проведення ряду інших необхідних для доведення винуватості причетних осіб слідчих дій.

Нагадаємо, 14 вересня 2020 року в Києві невідомі напали на Єгора Шатайла перед виступом на стендап-концерті. Вони повалили його на землю та залили обличчя газом. 

Напередодні Єгор Шатайло написав пост у Facebook з анонсом свого стендапу «про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації». Деякі коментарі під постом були від начебто представників організації «Традиція і Порядок».

Нагадаємо, на початку вересня  2020 року  на радіо «Промінь» стартувало оновлене щоденне 10-хвилинне гумористичне гостросоціальне стендап-шоу «Гомін Аут». Його виробляють Антон Тимошенко, Єгор Шатайло і Сергій Ліпко. Шоу виходить в радіоефір о 08:38. 

Програма «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» виходить на «UA: Першому» щонеділі о 21:23. Єгор Шатайло є її співведучим.

Фото: фейсбук-сторінка  «Телебачення Торонто»

comments powered by Disqus